برگزاری نمایشگاه عکس «از طوس تا پیر هرات» در مشهدایسنا/خراسان رضوی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در هرات گفت: نمایشگاه گروهی عکاسان ایران و افغانستان با عنوان از طوس تا پیر هرات به مناسبت روز ملی فردوسی در مشهد برگزار خواهد شد.

مجید خالق‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص برگزاری نمایشگاه عکس از طوس تا پیر هرات به مناسبت روز ملی فردوسی در مشهد اظهار کرد: این نمایشگاه به مناسبت روز ملی حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان و ادبیات فارسی از ۲۷ تا ۳۱ اردیبهشت‌ ماه در نگارخانه اشراق حوزه هنری خراسان رضوی برگزار می‌شود و ۵۰ قطعه عکس از آثار عکاسان ایران و افغانستان به نمایش درمی‌آید. علاقه‌مندان می‌توانند در ۲ شیفت صبح و عصر از ساعت ۱۱ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۱۹ به بازدید از این نمایشگاه بپردازند.  

وی افزود: این نمایشگاه توسط مرکز فرهنگی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هرات افغانستان با همکاری نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی شمال شرق کشور در مشهد و حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در هرات بیان کرد: در این نمایشگاه آثار عکاسان افغانستانی از جمله احمد کامیار، نازنین فیضان، محمدنادر حسینی، مرتضی هراتی، حکمت‌الله ارباب‌زاده، عبیدالله ولی‌زاده و حسیب‌الله جامی‌الأحمدی به نمایش درآمده است.

خالق‌نیا خاطرنشان کرد: از عکاسان ایرانی که آثار آن‌ها در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته نیز می‌توان به محمدرضا پهلوان، قدیر وقاری شورچه، محمدرضا لطفی، سیدعلی سیدی، مجید بندارمقدم، فرامرز عامل‌ بردبار، سیده نسرین شاه‌محمدی، سیدحسن ایزانلو، اسحاق ریگی، رضا پور، سیدمهدی امیری، مهرشاد پهلوان، سیدمصطفی یوسفی، مرتضی  احمدی، مجتبی حسن‌زاده، عبدالرحیم تاج‌محمدی، سوسن نیکذات، شکوه مهربان، محمد شرفی فریمانی، اشکان نقی‌زاده و علی خاوری خراسانی به دبیری محمدرضا پهلوان اشاره کرد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری