بروجرد نیاز به زیرساخت‌های اساسی در حوزه بهداشتی و درمانی داردایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: بروجرد نیاز به زیرساخت‌های اساسی در حوزه بهداشتی و درمانی دارد.

مجید منعمی در دیدار اعضای جمعیت هلال‌احمر بروجرد که امروز ۱۸ اردیبهشت‌ماه در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: براساس جمعیت، وسعت و همجواری با استان‌های اطراف و با توجه به اینکه دارای مدنیت باسابقه‌ای است.

وی تصریح کرد: بروجرد در گذشته یک شهر بوده و امکاناتی داشته که خیلی از شهرهای دیگر کشور نداشته‌اند که این زیرساخت‌ها باید احیا شود.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: بروجرد نیاز به زیرساخت‌های اساسی در حوزه بهداشتی و درمانی دارد، یکی از زیرساخت‌های مهم راه‌اندازی درمانگاه و داروخانه هلال‌احمر است.

منعمی اضافه کرد: نقطه تحول در هلال‌احمر بروجرد، راه‌اندازی داروخانه هلال‌احمر است که همه تلاش خود را در این راستا انجام خواهیم داد.

وی بیان کرد: تهیه داروهای خاص برای بیماران در شهرستان بروجرد دشوار است و اگر داروخانه هلال‌احمر افتتاح شود بیماران خاص داروهای خود را راحت‌تر تهیه خواهند کرد.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: در دولت مردمی از ظرفیت‌های هلال‌احمر با قوت بیشتری استفاده خواهد شد، هلال‌احمر همواره پای خدمت‌رسانی به مردم ایستاده است.

منعمی عنوان کرد: امدادگران و اعضای جمعیت هلال‌احمر با توجه به همه کمبودها و امکانات در مواجه با مخاطرات ایجاد شده و در جامعه ایثارگرانه اقدام می‌کنند.

وی اظهار کرد: فرمانداری ویژه بودن شهرستان بروجرد باید به نفع مردم باشد و تمام تلاش خود را برای ایجاد زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی و تأسیس دانشگاه علوم پزشکی انجام خواهیم داد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری