برنزه شدن در حال تغییر است

برنزه شدن در حال تبدیل شدن به یک تابو است، همانطور که باید باشد! نور خورشید سلول های پوست را می کشد و باعث سرطان پوست در نسبت های همه گیر می شود. مطمئناً، مردم این را به بی‌احتیاطی خودمان نسبت می‌دهند، مانند تخریب لایه اوزون زمین و گرم شدن کره زمین. قبل از اینکه بتوانیم دنیا را تغییر دهیم، لازم است مستقیماً روی نجات پوست خود از این آسیب تمرکز کنیم. برنزه کردن هرگز ایده خوبی نیست.

برنزه کردن می تواند زندگی فرد را خراب کند

برنزه کردن پوست را عالی جلوه می دهد! این درخشش سالم بیرون بودن را به مردم می دهد. حتی به پنهان کردن عیوب بدن مانند سلولیت و علائم کشش کمک می کند! به همین دلیل است که بسیاری از مردم هنوز در تخت‌های برنزه یا بیرون از ساحل بدون محافظت مناسب دراز می‌کشند. برخی از این افراد هرگز اثرات وحشتناک برنزه شدن را تجربه نخواهند کرد، در حالی که برخی دیگر از زمانی که متوجه می شوند برنزه شدن با آنها چه کرده است، واقعاً وحشت زده می شوند.

برنزه شدن ممکن است برای مدتی فوق العاده به نظر برسد. سپس با افزایش سن افراد دچار لکه های خورشیدی و کک و مک تیره می شوند. خال ها می توانند سرطانی شوند و سرطان پوست می تواند ظاهراً از هیچ جا ظاهر شود. بسیاری از افراد برای سرطان پوست درمان نمی‌شوند، زیرا از ابتلای خود آگاه نیستند. ممکن است در نقطه‌ای باشد که به ندرت دیده می‌شود، مثلاً در پشت خود، یا ممکن است تا دیر نشده آن را به‌عنوان یک خال ساده از بین ببرند. سرطان پوست به اندازه هر سرطان دیگری جدی است. می تواند گسترش یابد. فقط به پوست محدود نمی شود.

سایر اثرات منفی برنزه کردن

سرطان پوست بدترین نتیجه ممکن برنزه کردن است. نگرانی های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید می تواند باعث ایجاد چین و چروک و همچنین آن لکه ها و کک و مک می شود. اگرچه اینها تهدید کننده زندگی نیستند، اما جذابیت خاصی ندارند. افرادی که در تمام عمر خود به شدت برنزه شده اند، ممکن است پوستی ضخیم و چرمی داشته باشند. این قطعا یک درخشش خوب و سالم نیست.

برنزه کردن که ایمن است

برنزه شدن ایمن؟ آیا امکان دارد؟ نه، برنزه نشدن به معنایی که اکثر مردم در نظر دارند. با این حال، مردم اکنون می توانند با استفاده از خود برنزه کننده ها، آن درخشش سالم را جعل کنند. بسیاری از مردم به دلیل تبلیغات قبلی در مورد برنزه شدن ناهموار، پوست نارنجی و لکه دار شدن از این محصولات اجتناب کرده اند. این قطعاً در مورد نسل قدیمی محصولات خود برنزه رخ داده است. این مورد در مورد محصولات جدیدتری که امروزه تولید می شوند صدق نمی کند.

برنزه کردن یک تجارت است و فروشگاه ها در همه جا ظاهر می شوند که برنزه های اسپری را ارائه می دهند. این یک ایده عالی برای کسی است که می تواند آن را بپردازد و مایل است برود و برای اسپری کردن آن را برهنه کند. هر کس دیگری می تواند برای دستیابی به رنگ مناسب، محصولات خود برنزه را خریداری کند.

انتخاب محصول خود برنزه مناسب

مهم است که یک محصول خود برنزه را انتخاب کنید که برای پوست بی خطر باشد. همچنین باید با رنگ پوست افراد به خوبی کار کند. این می تواند پوست را از گرفتن آن اثر غیرطبیعی و نارنجی جلوگیری کند. علاوه بر این، دستورالعمل ها باید به راحتی رعایت شوند و محصول باید به راحتی اعمال شود. برخی از محصولات حتی توانایی برنزه شدن تدریجی را نیز دارند. این طبیعی تر به نظر می رسد. این محصول به طور منظم استفاده می شود و با هر بار استفاده کمی پوست را تیره می کند. این یک راه فوق العاده برای برنزه کردن مصنوعی است.

در نهایت، برنزه کردن یک انتخاب شخصی است. مهم است که همه از خطرات بالقوه ای که برنزه کردن می تواند ایجاد کند به خوبی آگاه باشند. افرادی که به اندازه کافی به پوست خود اهمیت می دهند، هر روز که در معرض نور خورشید هستند، از یک محصول خود برنزه استفاده می کنند و از ضد آفتاب استفاده می کنند. برنزه شدن مصنوعی بهتر از ایجاد چین و چروک های زودرس، لکه های تیره و حتی سرطان پوست است. قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید می تواند به زندگی یک فرد پایان دهد. برنزه کردن پوست با استفاده از برنزه کننده مناسب آسان تر است، البته سالم تر! این سالم‌تر است و نتایجی مشابه برنزه شدن با قرار گرفتن در معرض آفتاب دارد.

سریعترین رژیم لاغری