برق ۹۰۴ مشترک پرمصرف اهواز قطع شدایسنا/ خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: برق ۹۰۴ تاسیسات اداری، کشاورزی و تجاری در مناطق پنج گانه توزیع برق اهواز که بیش از دستورالعمل های اعلامی مصرف کردند، در هفته جاری به منظور حفظ ثبات و کنترل قطع شد. بار شبکه برق

عبدالحمید عباس شعیری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما (ایسنا)، با اشاره به نظارت مستمر، پایش و پایش لحظه ای مصرف برق در ادارات و مراکز تجاری اظهار کرد: در همین راستا و در طول اجرای نظارت ها مرکز، این تعداد به ۷۴۳۷ نفر رسید. مشترکین تحت نظارت این شرکت بدلیل رعایت عدم استفاده از الگوی مصرف، اخطار مصرف بیش از حد مجاز دریافت کردند.

وی افزود: صنعت برق با تمام توان در این شرایط سخت جوی به دلیل گرما و گرد و غبار ۵۰ درجه تلاش می کند تا بتواند برق مستمر و پایداری را در اختیار شهروندان قرار دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز نسریج گفت: با فعالیت مرکز پایش انرژی روزانه ۱۲۰ مگاوات مدیریت بار انجام می شود.

عباس الشعری گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت نیرو، مشترکانی که مصرف برق خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان قابل توجهی کاهش دهند، مشمول دریافت پاداش سخاوتمندانه خواهند شد.

وی گفت: تمامی دستگاه های اجرایی، ادارات، بانک ها و موسسات عمومی غیردولتی موظفند با اجرای روش ها و برنامه های مدیریت مصرف برق از جمله استفاده از مولدهای اضطراری، مصرف برق خود را کاهش دهند.

انتهای پیام