بررسی محصولات مراقبت از پوست ZENMED

درمان روزاسه

پس از حدود ۲۰ سال رنج روزاسه و خشکی پوست همراه با آن. تقریباً آماده تسلیم شدن بودم. راه رفتن در ملاء عام سخت است، وقتی صورت شما شبیه رودولف گوزن شمالی بینی قرمز است — فقط در تمام صورت شما نه فقط بینی شما. محصولات مراقبت از پوست ZENMED درمان هایی برای روزاسه، انواع اسکارها و هموروئید دارد. فرمول روزاسه آنها برای من یک موهبت الهی است.

تنها چیزی که در طول سال ها آموخته ام این است که شما باید با شرکت هایی برخورد کنید که در درمان مشکلات خاص تخصص دارند. به عنوان مثال، فکر نمی‌کنم مشتاق خرید محصولاتی باشم که ادعا می‌شود برای درمان بیماری‌های پوستی از «شرکت شکلات هرشی» – به طور خاص برای آنها توهین نیست، اما با شرکت‌هایی که سعی می‌کنند از محصولات بعدی پول نقد کنند، سر در نمی‌آورم. معدن بزرگ طلا

از آنجایی که محصولات مراقبت از پوست ZENMED فقط با پوست و پوست سروکار دارند، می‌دانم که می‌توانم به آنها اعتماد کنم، حداقل تلاش شجاعانه‌ای برای کاهش/به حداقل رساندن علائم روزاسه انجام دهم. پس از امتحان کردن این محصول به مدت سه هفته، متوجه شدم علائمم در حال کاهش است: گرگرفتگی کمتر، مدت زمان کمتر، و خارشی که اغلب مرا آزار می‌داد، بعد از چند روز کوتاه به معنای واقعی کلمه وجود نداشت. وقتی سه هفته به سه ماه تبدیل شد، بسیار آشکار شد که این چیزها به نوعی به دنبال منبع مشکل هستند و آن را می کشند. من برای همیشه از این محصول سپاسگزارم.

درمان اسکار و هایپرپیگمانتاسیون

محصولات مراقبت از پوست ZENMED نمونه ای از جدیدترین درمان خود را برای اسکار و تغییر رنگ به من داد. تنها قوانینی که به من دادند این بود که باید هر روز از آن استفاده کنم و قرار بود بعد از سه ماه استفاده این گزارش را بنویسم. دلیل اینکه آنها من را انتخاب کردند این بود که ۵ ماه پیش به یک آگهی در روزنامه پاسخ دادم، برای افرادی که اسکار شدید آکنه روی صورت خود دارند.

خب، من عکس های ترسناکی دارم که ثابت کنم ترس شدید دارم. من به این واقعیت افتخار نمی کنم، اما خوشبختانه چهره من اکنون بسیار قابل ارائه است. مادرم همیشه به من می گفت که من پسری خوش تیپ هستم، مهم نیست. من همیشه به او می گفتم “این زخم ها یک چیز بزرگ هستند.” به هر حال، پس از استفاده از محصولات مراقبت از پوست ZENMED، اسکارهای من به شدت کاهش یافته است. من در حال حاضر در ماه چهارم هستم و اگرچه جای زخم‌ها هنوز از بین نرفته‌اند، فکر می‌کنم این موارد ممکن است در نهایت از شر آنها خلاص شوند. هنوز هم می‌توانید تا حدودی ببینید که این لکه‌ها کجا هستند، اما همه آنها در بیشتر موارد ناپدید شده‌اند.

محصولات مراقبت از پوست ZENMED – رفع هموروئید زیرو

به طور خلاصه این محصول است. هرکسی که هرگز از مشکلات هموروئید رنج نبرده است، باید خود را خوش شانس بداند، و مطمئن شوید که دعا می کنید تا هرگز از وضعیت آنها مطلع نشوید. علاوه بر خارش، شعله ورهای بدی هم داشتم که مرا به معنای واقعی کلمه “ایستاده” در تمام طول روز رها می کرد. من از محصولات دیگری استفاده نکرده ام، زیرا این مواد را در طول سومین شیوع خود امتحان کردم، اما مطمئناً می توانم تضمین کنم که دیگر فرصتی برای “ایستادن” در تمام طول روز پیدا نخواهم کرد (من کامپیوترها را برنامه ریزی می کنم).

سریعترین رژیم لاغری