بررسی طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش در سازمان آموزش و پرورشسخنگوی سازمان آموزش، پژوهش و فناوری شورای اسلامی از بررسی طرح ساماندهی نیروی کار آموزشی و پرورشی با حضور رئیس این مرجع اداری و عملیاتی در جلسه امروز این کمیته خبر داد.

رضا حاج پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تشکیل جلسه امروز (یکشنبه) کمیته آموزش، تحقیقات و فناوری شورای اسلامی، اظهار کرد: در جلسه امروز مرجعیت، میثم لطیفی، معاون رئیس جمهور، رئیس جمهور و رئیس امور اداری و استخدامی. و جلال محمودزاده طراح یکی از طرح های ساماندهی، تامین و تربیت نیروی کار آموزشی و پرورشی در وزارت آموزش و پرورش است.

وی افزود: در این جلسه مشترک رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور به بیان دیدگاه خود پرداخت و اعضای این سازمان نیز بر رفع نیازهای آموزش و پرورش تاکید کردند.

نماینده جنبش امل در مجلس گفت: تمرکز اعضای کمیته بر ساماندهی نیروی انسانی آموزشی از نیروی کار در حوزه آموزش و پرورش اعم از نیروهای حق التدریس، خرید خدمات آموزشی، مهدکودک و ریشه کنی بی سوادی بود. نهضت و موسسات غیرانتفاعی: نیروی کار آموزشی و آموزشی توسط وزارت آموزش و پرورش تجهیز و تجهیز می شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: همچنین در جلسه امروز این کمیسیون مقرر شد دو طرح از سوی این مرجع در زمینه ساماندهی، تامین و تربیت نیروی انسانی آموزشی و پرورشی برای مرجعیت تدوین شود. وزارت آموزش و پرورش به صحن علنی مجلس می رود.

انتهای پیام