برترین محصولات طبیعی مراقبت از پوست – آیا آنها برای شما کار خواهند کرد؟

اگر شما هم مثل من هستید، طبیعتاً می خواهید بدانید که کدام محصولات محبوب ترین هستند. این یکی از راه هایی است که می آموزیم آیا می توانیم به چیزی اعتماد کنیم یا نه. با این حال، وقتی صحبت از برترین محصولات طبیعی مراقبت از پوست می شود، این می تواند بسیار گمراه کننده باشد.

در مورد آن فکر کنید. چرا برخی از محصولات مراقبت از پوست محبوب تر از سایرین هستند؟ من به شما یک اشاره می کنم. به این دلیل نیست که آنها مؤثرترین هستند. می بینید محبوب ترین محصولات مراقبت از پوست آنهایی هستند که با بیشترین بودجه بازاریابی به فروش می رسند. به عبارت دیگر، برترین محصولات مراقبت از پوست طبیعی آنهایی نیستند که بهترین عملکرد را دارند، بلکه آنهایی هستند که مردم بیشتر با آنها آشنا هستند.

بنابراین، به جای اینکه به این فکر کنید که کدام محصولات محبوب هستند، همیشه بهتر است به دنبال موثرترین محصولات باشید. اینها معمولاً آنهایی هستند که توسط شرکت های کوچک و تخصصی مراقبت از پوست فروخته می شوند که در واقع بیشتر منابع خود را در تحقیق و توسعه قرار می دهند.

موثرترین کرم ها و لوسیون ها آنهایی هستند که فقط حاوی تمام مواد طبیعی هستند که از نظر علمی نشان داده شده اند که پوستی سالم می سازند. به دنبال مرطوب کننده های طبیعی مانند روغن آووکادو، کره شی و روغن جوجوبا باشید. هر سه این روغن های گیاهی به راحتی جذب پوست می شوند زیرا آرایش آنها بسیار شبیه روغن های طبیعی تولید شده توسط بدن است.

اما چیزی که واقعا آنها را بسیار عالی می کند این واقعیت است که هر یک حاوی غلظت بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب است که برای سلامت پوست ضروری هستند.

نشان داده شده است که آنها اسکارها و چین و چروک ها را محو می کنند، به درمان نیش حشرات، آفتاب سوختگی و لکه ها کمک می کنند و همچنین برای آکنه و بیماری های پوستی مانند پسوریازیس مفید هستند. حتی ثابت شده است که روغن آووکادو به افزایش سطح کلاژن در پوست کمک می کند.

همانطور که برای بهترین محصولات مراقبت از پوست طبیعی جستجو می کنید، به دنبال این نوع مواد سازنده سلامت باشید. برخی از مواد قدرتمند دیگر که ممکن است با آنها آشنا نباشید Phytessence Wakame و Nano-Lipobelle HQ 10 هستند. این دو ماده در ترکیب با بهترین مرطوب کننده ها کرم موثری را ارائه می دهند که از محبوب ترین محصولات برای پوست شما در بازار امروز بهتر عمل می کند. .

سریعترین رژیم لاغری