ایران اسلامی قدرت اول خاورمیانه استایسنا/لرستان جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی قدرت اول خاورمیانه است.

 سردار سید مرتضی میریان در گردهمایی رزمندگان دوران دفاع مقدس که امروز برگزار شد، اظهار کرد: امام خمینی (ره) در سال ۵۷ با انقلاب خدایی خود در جهان غوغا کرد و حکومت اسلامی را بنا نهاد.

وی با بیان اینکه رزمندگان دوران دفاع مقدس با لبیک به ندای امام (ره) پا به عرصه جهاد گذاشتند، تصریح کرد: شهدا و رزمندگان اسلام با خدا معامله کردند و خداوند نیز پاداش آنان را با شهادت داد.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: در طول سال‌های گذشته بزرگ‌ترین مشکل کشور، مدیریت جهادی بود که دولت جدید قصد دارد این مدیریت جهادی را پیاده کند.

سردار میریان اضافه کرد: در همه عرصه‌ها باید مدیریت انقلابی و جهادی پیاده شود، شاخص ما برای مدیریت جهادی باید شهدا باشند.

وی بیان کرد: امروز منافقان داخلی سوهان روح رزمندگان و دوستداران انقلاب هستند و منافقان بدانند تا رزمندگان اسلام هستند انقلاب با قدرت پیش می‌رود.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه ادامه داد: رزمندگان دفاع مقدس باید تا آخر رزمنده بمانند زیرا رهبری فرمود انقلابی بودن مهم نیست انقلابی ماندن مهم است.

سردار میریان عنوان کرد: امروز دشمنان قصد اختلاف انداختن بین مردم را دارند، بازی غرب پرست‌ها اختلاف در نظام است که باید مراقب باشیم.

وی اظهار کرد: انقلابی ماندن بسیار حائز اهمیت است و انقلابی ماندن یعنی پای حرف امام ایستادن و در این مسیر بتوان تا آخر ایستاد، امروز عده‌ای خود را به درخت تنومند انقلاب چسبانده‌اند و دین را به بازی گرفته‌اند که باید این افراد رسوا شوند.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: اختلاف و دودستگی بازی دشمن است و برخی فقط به دنبال منافع خود هستند اما ملت ایران یک دل و یک‌صدا در این مسیر انقلاب به راه خود ادامه می‌دهند.

سردار میریان خاطرنشان کرد: امروز نیروهای مسلح با یک هدف از امنیت و اقتدار ایران اسلامی دفاع می‌کنند زیرا همگی گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستیم، اگر پیرو ولایت‌فقیه باشیم و یقین داشته باشیم که هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست، پیروز خواهیم شد.

وی اضافه کرد: انقلابی ماندن یعنی پای انقلاب و نظام و ولایت ماندن است، در ایران اسلامی لیبرال‌ها و غرب پرست‌ها نباید مسئولیت بگیرند.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه بیان کرد: زمانی که همه خواب بودند حاج قاسم لشگر آماده کرد و در همین مسیر به شهادت رسید و اگر مسئولین با این روحیه تلاش کنند قطعاً وضعیت بهتر می‌شود.

سردار میریان ادامه داد: اگر مسئولان ما مانند حاج قاسم عمل می‌کردند امروز مشکلات کمتر داشتیم، امروز ایران اسلامی قدرت اول خاورمیانه است.

وی عنوان کرد: ایران در تولید موشک‌های نقطه زن نیز ایران اسلامی توانایی‌های بزرگی را به جهانیان نشان داد ولی دشمنان این توانایی را می‌خواهند کمرنگ کنند.

انتهای پیام