ایجاد سایت زباله استاندارد در شهرستان چگنیایسنا/لرستان فرماندار چگنی بر مکان‌یابی ایجاد سایت دفن زباله در این شهرستان تاکید کرد.

افشین بازگیر در کارگروه سلامت شهرستان چگنی با اشاره به فرا رسیدن هفته سلامت و برنامه‌های روزشمار این هفته، اظهار کرد: برای رسیدن به گفتمان غالب و دستیابی به تمامی ابعاد سلامت، باید علاوه بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، سمن‌ها و تشکل‌های مرتبط با موضوع سلامت، عوامل مسئول پای کار آیند.

وی بر لزوم اهتمام تمام دستگاه‌ها و ادارات برای اجرای مطلوب برنامه‌های هفته سلامت گفت: یکی از اولویت‌ها و راهبردهای دولت سیزدهم تلاش برای رسیدن به عدالت در دسترسی به خدمات سلامت است.

فرماندار چگنی با تاکید بر لزوم توجه به مدیریت پسماند و بهداشت محیط شهرستان عنوان کرد: برای ایجاد سایت زباله در شهرستان چگنی؛ شهرداری‌ با همکاری محیط زیست و منابع طبیعی برای مکان‌یابی دفن استاندارد زباله‌ها اقدام و چند نقطه را معرفی کنند تا اقدامات اولیه برای ایجاد آن پیگیری شود.

بازگیر با اشاره به اینکه هدف ما ایجاد سایت زباله استاندارد در شهرستان چگنی است، بیان کرد: تا زمان راه‌اندازی سایت دفن زباله در تلاش برای جذب اعتبار برای انتقال زباله‌ها به سایت زباله خرم‌آباد برای دفن استاندارد زباله‌ها هستیم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری