اکنون کارشناس محیط زیست در خانگورمس حال خوبی دارداسنا / همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استانداری همدان در جریان وضعیت خوب موموند کارشناس محیط زیست قرار گرفت.

سید مریم محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره پرونده اخیر محیط بان حادثه دیده در منطقه حفاظت شده خنجرموز تویسرکان اظهار کرد: حال عمومی وی خوب است، جراحی های سطحی با موفقیت انجام شده و قادر است صحبت.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه ریه وی آسیبی ندیده است، بیان کرد: در ادامه روند درمانی باید طبق تشخیص پزشک محیط زیست مومیوند اقدامات زیبایی انجام شود و به محض تشخیص تیم پزشکی این کار انجام می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با اشاره به بازدید رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از محیط بان مومیوند گفت: تمامی هزینه های درمان محیط زیست بر عهده این سازمان است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ساعت ۲۱ روز یکشنبه ۱۵ شهریورماه، دو تن از پاسداران ذخیره خنجرموز به نام های حشمت الله مالکی و حمید مومیوند در حین انجام وظیفه در حفاظت شده در معرض سانحه آتش سوزی قرار گرفتند. منطقه و بر اثر خطر جان باخت. از مجروحیت او در ساعت سه بامداد دوشنبه ۷ شهریور.

انتهای پیام