انتخاب “سه دونگ سه دونگ” از امشبگزیده ای از سریال طنز «سی دونگ سی دونگ» به کارگردانی شهید احمدلو با اجرای زنده یاد کوروش گرجی از شبکه نسیم بازپخش می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، گزیده هایی از مجموعه تلویزیونی «سی دونگ سی دونگ» دوشنبه شب ۲۳ خرداد هر هفته ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

سریال سی دونگ سی دونگ محصول سال ۱۳۹۰ شبکه بانگ سیما به نویسندگی علی رضا آل مسعودی و سید نیما حسنیه و تهیه کنندگی محمد صالحیان در ۲۶ قسمت است.

«سه دونگ سه دونگ» داستانی طنز از زندگی آقای نصرت است که سال ها با سه پسرش نانوایی اداره می کرد و نان خانواده اش را به دست می آورد تا اینکه پرویز، دوست قدیمی و شریک سی دونگ، مغازه اش را ترک کرد. او پس از ۱۰ سال به ایران بازمی گردد تا سهم خود را در این فروشگاه بفروشد، اما آقای نصرت که نمی خواهد با کسی شریک شود، سعی می کند برای خرید سهم پرویز درآمد کسب کند و خود سه دونگ پرویز را بخرد اما…

در این سریال بازیگرانی چون زنده یاد گرجستان کوروش، مرجانا گلچین، محمد کسابی، عباس جمشیدیور، جواد عزتی، اشکان اشتیق، سیاوش مفیدی و یوسف صیادی بازی کردند.

انتهای پیام