امگا ۳ و سلامت پوست – کلیدی برای داشتن پوستی درخشان

چه کسی پوستی جوان، درخشان و درخشان نمی خواهد؟ چه کسی می خواهد کیسه های بنفش آویزان زیر چشمان خود را داشته باشد؟ آیا همه ما به دنبال گیسوهای بلند، براق و براق نیستیم که باعث چرخش سر شود؟ و چند نفر از ما هزاران دلار را برای محصولات بی ارزشی که به ما وعده رویاهایمان را می دادند، خرج نکرده ایم، اما نتیجه ای کمتر از ناامیدی و عزت نفس پایین دارد؟

ساده ترین راه حل برای همه این نگرانی ها – امگا ۳، و سلامت پوست مال شماست!

امگا ۳ حاوی DHA (اسید دوکوزاهگزانوئیک) EPA (اسید ایکوزاپنتانوئیک) ALA (اسید آلفا لینولنیک).

بیایید ابتدا به اصول اولیه بپردازیم. علت اصلی اختلالات پوستی چیست؟ اکنون به ما گفته شده قرار گرفتن در معرض آفتاب یا آلودگی، گرد و غبار و باکتری ها و بقیه باورهای غلطی است که با شنیدن آن بزرگ شده ایم. علت اصلی کمبود مواد مغذی یعنی کمبود اسیدهای چرب ضروری است که منجر به التهاب پوست می شود و این نشان دهنده ارتباط بین امگا ۳ و سلامت پوست است. بسته به نوع پوست شما، هر التهابی می تواند به راحتی با اقدامات عادی روزمره، به عنوان مثال، استفاده از عطر ایجاد شود. اگزما، درماتیت، پسوریازیس و سبوره تعدادی از اختلالات پوستی هستند که کمبود مواد مغذی ضروری می تواند باعث ایجاد آن شود. اینجاست که امگا ۳ وارد می شود و مشکلات مربوط به سلامت پوست حل می شود: غنی شده با تمام فواید اسیدهای چرب می تواند به راحتی با التهاب مبارزه کند.

همچنین با افزایش مصرف امگا ۳ می توانیم با مشکلات ناخن و مو مقابله کنیم زیرا این ماده اصلی سبوم است. حالا سبوم چیست؟ این یک مرطوب کننده یا روان کننده طبیعی پوست است که دیواره ای محافظ در برابر عناصر مضر خارجی تشکیل می دهد، بنابراین مکمل های روغن ماهی برای افرادی که پوست خشک و خارش دار دارند توصیه می شود. ناخن های شکننده؛ و پوسته پوسته شدن پوست سر/شوره سر.

و برای همه خانم هایی که از ایده غیرقابل تصور پیری چین و چروک و افتادگی پوست رنج می برند، دیگر نترسید، زیرا کمک در دسترس است. اطمینان حاصل کنید که دریافت کافی امگا ۳ و سلامت پوست به راحتی قابل دستیابی است. تحقیقات نشان داده است که پس از چند ماه استفاده از مکمل‌های روغن ماهی می‌توان میزان قابل‌توجهی در استحکام پوست بهبود یافت. راحت باش دخترا

بنابراین، سوال بزرگ – رابطه بین امگا ۳ و سلامت پوست چیست؟

· خواص ضد التهابی آن از آکنه که اساساً التهاب فولیکول های مو است جلوگیری می کند و می تواند بسیاری از بیماری های پوستی دیگر را کاهش دهد.

از آنجایی که پوست، مو و ناخن از نظر ژنتیکی مرتبط هستند، می توان از امگا ۳ برای درمان مشکلات مربوط به هر یک به طور همزمان استفاده کرد.

· تحقیقات ثابت کرده است که استفاده از مکمل‌های روغن ماهی می‌تواند در افرادی که از افسردگی مزمن و سلامت روان رنج می‌برند نیز بهبود یابد. ارائه پوستی سالم و درخشان ممکن است به این موضوع مرتبط نباشد، اما مطمئناً به احساس سلامت روانی کمک می کند!

پس برای چی منتظری؟

از امگا ۳ استفاده کنید و سلامت پوست، درخشندگی و اعتماد به نفس در دسترس شما خواهد بود. در انتخاب هر مکملی باید همیشه از یک تامین کننده معتبر استفاده کنید که محصولی با کیفیت و غیر سمی را ارائه می دهد تا بالاترین سطح مزایا را به دست آورید.

سریعترین رژیم لاغری