امکان اشتغال دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان در شرکت های دانش بنیانایسنا/ اصفهان رئیس دانشگاه علم و صنعت اصفهان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خبر داد و گفت: این تفاهم نامه به منظور استفاده بهینه از توانمندی های موجود برای اجرا به امضا رسید. پروژه دستیار فنی.”

بهزاد رضایی در گفت وگو با ایسنا، پاسخ: تفاهم نامه دستیار فناوری با تصویب وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و با حمایت معاونت فناوری و نوآوری به منظور ارتقای توانمندی های دانشجویان در زمینه کسب و کار و توسعه فردی تهیه شد. مهارت ها: درباره کارآفرینی، کار تیمی، دانش تجاری، رهبری فناوری و نوآوری بیاموزید.

وی افزود: در طرح دستیار فناوری نیز دانشجویان یک دوره شش ماهه را به عنوان دانشجو در شرکت های فناوری و دانش سپری می کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان مهمترین هدف طرح دستیار فناوری را آشنایی دانشجویان با فضای واقعی کار در دوران تحصیل بیان کرد و گفت: مناطق مختلف استان فرصت مطالعه و یادگیری را دارند. . مهارت ها.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی های مهم این دانشگاه برنامه ریزی به موقع برای شناسایی و ارائه دوره های آموزشی برای مشاغل جدید مورد نیاز کشور در آینده است، ابراز امیدواری کرد انعقاد این تفاهم نامه زمینه مناسبی برای استفاده از استعدادهای این دانشگاه باشد. دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه فرصت های شغلی، راه اندازی کسب و کار و تبدیل ایده های آنها به ثروت فراهم کرد.

رضایی اعلام کرد: رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آمادگی خود را برای همکاری با این دانشگاه در مراکز اصفهان و سایر شهرستان ها در زمینه راه اندازی مراکز نوآوری و شکوفایی و همچنین ایجاد خانه های خلاق اعلام کرد.

پروژه «دستیار فناوری» با مدیریت دو نهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری در هر استان برنامه ریزی شد. این طرح مبتنی بر جهت‌گیری هدفمند آموزش‌های دانشجویان در جهت استفاده عملی و کسب تجربه عملی برای تشکیل دانشگاهی جامعه‌گرا، پاسخگو و کارآفرین، ایجاد انگیزه، احساس امید و نشاط و برانگیختن تفکر آموزشی پویا در دانش آموزان.

انتهای پیام