امروزه فضای مجازی باعث بحران فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شده استایسنا/ تهران امام جمعه جرشک وضعیت کشور را از نظر مدیریت فضای مجازی بحرانی دانست و بر مدیریت و برنامه ریزی این فضا تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حجت الله الاسماعیلی شامگاه دوشنبه ۹ آبان ماه در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان قرچک ضمن تبریک هفته بسیج گفت: انقلاب اسلامی ما از روزی که به وجود آمده است. ظهور، مخالف تفکری است که صدها سال روی آن کار شده است و انقلاب اسلامی در مقابل آن اندیشه ها ایستاده است و این تفکر غرب است.

وی افزود: اگر به درد برخی از مدیران و مسئولان آموزش و پرورش بشنویم، از عقب نماندن دانش آموزان در آموزش و از سوی دیگر از فضای متلاطم مجازی برای جوانان و نوجوانان که تحت تأثیر قرار نمی گیرند، بسیار خسته شده اند. آی تی. یک سری مسائل

امام جمعه قرچک گفت: فضای مجازی معضل بسیار بزرگی در کشور ایجاد کرده است که باید با مدیریت هدفمند این مشکل برطرف شود و این بیماری بزرگ اجتماعی درمان شود.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی گفت: با شخصیت های چهار و پنج ساله زیادی مواجه می شویم که استاد فضای مجازی شده اند و برایشان مهم نیست که این فضا ارزشمند باشد یا خصمانه. -ارزش، چه مضر و چه نه، فضای مجازی در حال حاضر مرزها را شکسته و همین جاست که آسیب هایی به جامعه وارد کرده است.

و گفت: فضای مجازی امروز هم اکنون به یک بحران سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده است که در صورت عدم مدیریت و رصد مشکلات بیشتری را به همراه خواهد داشت.

انتهای نامه