الرشیدی: کادر فنی کشتی آزاد هم به من فرصت بدهد/ بازنده هایم راهی تورنمنت خارجی شدنددارنده مدال برنز آسیا در سال ۲۰۱۷ گفت: نفراتی که من شکست داده ام تاکنون به تورنمنت های مختلف اعزام شده اند و کادر فنی تیم ملی نیز باید این فرصت را به من بدهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، حمید الرشیدی درباره حضورش در مسابقات کشتی آزاد جام تختی گفت: تقریبا همه کسانی که مدعی انتخاب شدن برای تیم ملی بودند در جام تختی شرکت کردند. با وزن ۷۴ کیلوگرم به جز یک نفر همه حضور داشتند.

و نایب قهرمان دسته ۷۴ کیلوگرم ادامه داد: دیروز استراحت کردم و تا ۳ فینال جنگیدم اما متاسفانه فینال را با نتیجه یک بر یک باختم.

الرشیدی درباره مبارزه با فیروزپور در فینال و باخت در آخرین لحظات بیان کرد: تا آخرین لحظه پیش بودم و فکر می کنم تذکر بی ربطی به من دادند، البته این چیزها در کار است.

وی در پاسخ به سوالی: آیا به تورنمنت خارجی اعزام می شود یا خیر؟ وی گفت: این موضوع در اختیار کادر فنی تیم ملی است. افرادی که اسکورت کردید به مسابقات اعزام می شوند. پارسال برای مشکلاتم آماده نبودم اما امسال ۳ ماه برای جام تختی تمرین کردم.

دارنده مدال برنز آسیا ۲۰۱۷ درباره سطح جام تختی و میزبانی تنکابن گفت: سطح مسابقات خوب بود اما میزبانی مازندران خوب نیست. مثلا سال های قبل در کرمانشاه و تبریز خیلی خوب بود اما اینجا یک سالن کوچک است.

الرشیدی در پاسخ به این سوال که اگر بازی‌های آسیایی برگزار می‌شد، ممکن بود کشتی‌گیران مختلفی هم در جهان و هم در آسیا حضور داشته باشند، گفت: با توجه به فاصله کمی بین بازی‌های آسیایی و جهانی، دو تیم باید اعزام می‌شدند. اما بازی های آسیایی لغو شد و فقط مسابقات جهانی برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شانس حضور در بازی های کشورهای اسلامی را دارید؟ وی گفت: همه چیز در اختیار کادر فنی است. آنها باید ۱۰۰ درصد شانس حضور در مسابقات را به من بدهند زیرا کسانی که با من کشتی گرفتند به تورنمنت های زیادی اعزام شدند، همیشه در اردو بودند و بهترین شرایط را برای کشتی گرفتن با من داشتند اما با تمریناتی که داشتم به خانه آمدم. به این مسابقات آمدند.

انتهای پیام