البرز قهرمان نهمین دوره لیگ برتر کونگ فو گرگانایسنا/ گلستان مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از قهرمانی تیم شاهین البرز در نهمین دوره لیگ مایان (لیگ نیمه آزاد) کونگ فو و هنرهای رزمی کشور در رده آقایان خبر داد.

قاسم علی برزمینی در مراسم اختتامیه لیگ کونگ فو و هنرهای رزمی مایانا که به میزبانی گلستان برگزار شد، در گفت وگو با ایسنا، گفت: گرگان در روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۰) میزبان دومین دوره این مسابقات خواهد بود. . و ۱۱ سپتامبر ۱۴۰۱).

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با بیان اینکه این مسابقات با حضور ۱۰ تیم برگزار شد، گفت: پس از پایان مسابقات تیم شاهین البرز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های شهید حمید مولای قزوین و هیئت شمال. خراسان. او در جایگاه های دوم و سوم ایستاد.

وی با اشاره به اینکه جام اخلاق این دوره به تیم هیئت گلستان رسید، خاطرنشان کرد: سطح این مسابقات بسیار بالا بود و اکثر کونگ فوکاران صاحب نام در قالب تیم های مختلف در این لیگ حضور داشتند.

برزمینی در بخشی دیگر از سخنان خود به مراسم افتتاحیه این مسابقات عصر دیروز (پنجشنبه دهم شهریور ماه) اشاره کرد و گفت: این مراسم با حضور رئیس فدراسیون کونگ فو جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. بسیاری از مسئولان استان گلستان و مدینه منوره». گرگان بازداشت شده است.

وی در خصوص دیدارهای دور رفت این رقابت ها، یادآور شد: بازی رفت از ۵ تا ۲۸ مرداد ماه سال جاری به میزبانی استان سمنان برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در خاتمه با تاکید بر اینکه میزبانی مسابقات ورزشی نقش فعالی در اعتلای ورزش قهرمانی در استان دارد، گفت: استان گلستان دارای استعدادهای مستعدی در رشته های مختلف ورزشی است که با پذیرش می توان به این استعدادها دست یافت. میزبانی و ورود قهرمانان ملی و استان آنها را کشف کرد و آنها را برای حضور در عرصه های مختلف آماده کرد.

به گزارش ایسنا، در این مسابقات تیم های شاهین البرز، شهید حمید مولای قزوین، هیئت کردستان، خراسان شمالی، سبزی فر، اصفهان، کرمانشاه، گلستان، شهید حسین جمالی کرمان و سمنان حضور داشتند.

انتهای پیام