افزایش ۵۰ درصدی تردد از گذرگاه مرزی بیله سوار در سال جاریایسنا/ اردبیل مدیر ایستگاه مرزی بلصوار از افزایش ۵۰ درصدی تردد خودروها از ایستگاه مرزی این شهرستان در سال جاری خبر داد.

لطف الله بابایی دیروز در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۹ هزار و ۱۴۷ دستگاه انواع خودرو از مرز بالحصور تردد کرده اند که ۳۹ هزار و ۵۴۲ دستگاه خودرو وارد کشور شده و ۲۹۱۶۰۵ دستگاه نیز از کشور خارج شده اند.

وی همچنین با اشاره به تردد ۶۸ هزار و ۱۹۶ دستگاه کامیون در این مدت از گذرگاه مرزی بالاحصور گفت: از این تعداد بیش از ۳۹ هزار کامیون وارد کشور شده و ۲۹ هزار و ۱۳۲ کامیون نیز از کشور خارج شده اند.

مدیر ایستگاه مرزی بیلیسوار با اشاره به تردد ۲۲۳ اتوبوس نسبت به مدت مشابه سال گذشته خاطرنشان کرد: این وسیله نقلیه نیز ۲۲۳ دستگاه افزایش داشت به طوری که امسال ۹۲۸ دستگاه اتوبوس از ایستگاه مرزی بیلیسوار تردد کردند.

بابایی تعداد اتوبوس های ورودی و خروجی از پایانه مرزی بالاحصور را ۴۶۴ دستگاه اعلام کرد: ۲۱۱ دستگاه اتوبوس ایرانی و ۲۵۳ دستگاه اتوبوس آذربایجانی.

وی با اشاره به اینکه در ۶ ماهه نخست سال گذشته تنها یک دستگاه خودرو از گذرگاه مرزی بالاه سوار تردد کرده است، گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۲۳ دستگاه خودرو شامل ۱۴ دستگاه خودرو از گذرگاه مرزی بالاه سوار تردد کردند. وارد کشور شدم و ۹ ماشین از مرز خارج شدند.

انتهای پیام