افزایش دو ساعته فعالیت متروی تهران به شام ​​غریبانمدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از افزایش دو ساعتی زمان بهره برداری خطوط درون شهری به دلیل استقبال شهروندان از خدمات مترو در دهه اول محرم خبر داد.

به گزارش ایسنا، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: شبکه مترو تهران به قدری گسترده است که بسیاری از هیئت های مذهبی در نزدیکی ایستگاه های آن، و متروی تهران قرار دارند. او در این شبهای عزیز افتخار اوست.. توان پذیرایی از عزاداران حسینی را دارد.

وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان مترو تهران برای حضور در مجالس عزاداری، گفت: به همین منظور زمان فعالیت خطوط مترو درون شهری تا روز عاشورا در شبانه روز دو ساعت افزایش یافته است. شام غریبان (۲۶ مرداد).

شیشه عسل با بیان اینکه پیش از این ساعت خطوط مترو تهران به طور معمول تا ساعت ۲۲ باز بود، خاطرنشان کرد: از امروز ساعت سرویس دهی در تمامی ایستگاه های خطوط درون شهری تا ساعت ۲۴ شب خواهد بود.

بر اساس گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، این افزایش مربوط به ایستگاه های خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت و شعبه فرودگاه مهرآباد، الائمه (ع) است. . فرودگاه خمینی (ره) و ترمینال ۵ طبق برنامه منظم خود فعالیت می کنند.

انتهای پیام