افزایش تردد در زنجان در روزهای آیندهایسنا/ زنجان جانشین فرمانده پلیس راه استان زنجان گفت: از ۲۰ خردادماه شاهد افزایش تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان هستیم.

سرهنگ مهدی مناخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، گفت: به دلیل تعطیلات پیش رو تمامی عوامل نیروی انتظامی در آماده باش هستند.

وی افزود: پوشش ترافیکی تمامی محورها توسط اکیپ های گشتی در دستور کار قرار دارد و به تمامی تیم های گشتی ابلاغ شده است تا در صورت بروز تخلفات حادثه ساز با راننده متخلف برخورد کنند.

میناخانی با بیان اینکه از ۲۰ خردادماه شاهد افزایش تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان هستیم، تصریح کرد: پیش بینی می شود از بعدازظهر دیروز (۲۱ خرداد) حجم ترافیک افزایش یابد. هم اکنون در محورهای زنجان – تبریز، زنجان – قزوین و زنجان – بیجار شاهد ترافیک هستیم.

و در مراسم سوگواری رحلت امام خمینی (ره) یادآور شد: با توجه به ورود کاروان های راهپیمایی به حرم امام خمینی (ره) به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) پیش بینی می شود تردد خودروها افزایش یابد. به خصوص در ناوگان مسافری.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: شهروندان در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی با عوامل انتظامی همکاری کنند تا شاهد حوادث و سوانح دلخراش برای شهروندان نباشیم.

انتهای پیام