افتتاح اولین قبرستان جدید تهران تا شش ماه آیندهمدیرعامل بهشت ​​زهرا (س) در جلسه هیئت مدیره این سازمان از افتتاح اولین سردخانه جدید تا ۶ ماه آینده در تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، جواد تاجیک در نشست ماهانه هیئت مدیره این سازمان که در سالن گلزار شهدا برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، داشتن فرهنگ و روحیه بسیجی را راه برون رفت از مشکلات کشور دانست. و اعلام کرد: ما با افتخار به آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل از جمله فرهنگ و روحیه بسیجی اعتقاد داریم.

وی با اشاره به اینکه تاثیر فرهنگ بسیجی و روحیه آنها را در دوران دفاع مقدس دیدیم، گفت: شهید حامت آن معلم بزرگ و شخصیت عمیق با جان و دل برای انقلاب تلاش کرد و فرهنگ بسیجی را به ما نشان داد.

تاجیک افزود: راز بقای انسان در این دنیا بردباری است. فردی که در مسئولیت پذیری خود را بر دیگران ترجیح می دهد، هرگز عاقبت خوب و پایداری نخواهد داشت. کسانی را دیدیم که آرزو داشتند نامشان در تاریخ بماند. اما در تاریخ گم شدند، اما شهید ابراهیم هادی، شهید حاج قاسم سلیمانی و بسیاری از شهدای دیگر که دنبال نام و نشان نبودند و در تاریخ ماندند را می بینید.

مدیرعامل بنیاد بهشت ​​زهرا (س) در ادامه سخنان خود به وظایف این سازمان برای ارتقای عملکرد و ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم اشاره کرد و گفت: مدیران عامل قبلی همگی زحمات زیادی کشیده اند و کارهای زیادی را انجام داده اند. مواد و روش ها. و شخصی ما معتقدیم اقدامات خوب انجام شده در گذشته نباید متوقف شود و باید ادامه یابد.

وی بر مبارزه با فساد در مدیریت جدید شهرداری تهران و سازمان بهشت ​​زهرا تاکید کرد و گفت: بحث فساد خط قرمز ماست و شجاعت مقابله با فساد در مدیریت فعلی شهرداری بسیار بالاست. ما نمی گذاریم او احساس کند که با فساد برخورد نمی شود زیرا این پرونده مردم را به نظام مشکوک می کند.

تاجیک با بیان اینکه به دنبال اقدامات تک بعدی نیستیم، تصریح کرد: وظیفه ای که برای خود تعیین کرده ایم توسعه سازمان از ابعاد مختلف است. در مدتی که این مسئولیت به ما سپرده شده است، اقدامات و تصمیمات در همه ابعاد اتخاذ می شود. ما فقط کار عمرانی یا فرهنگی انجام نمی دهیم.

مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا (سلام الله علیها) به لزوم در دستور کار قرار دادن توسعه امور در سه حوزه فرهنگی، اجتماعی و خدماتی این سازمان اشاره کرد و گفت: داخل بهشت ​​زهرا (سلام الله علیها) باید یک ایرانی اسلامی وجود داشته باشد. مهندسی معماری. قطعاً بهشت ​​زهرا به مساجد و نمازخانه های بیشتری نیاز دارد و فضای داخلی بهشت ​​زهرا باید با شعائر اسلامی ایرانی آراسته شود. فرهنگ سازی آداب و رسوم حج نیز موضوع بسیار مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

تاجیک ادامه داد: با توجه به خود سازمان بهشت ​​زهرا(س) تحول ساختاری در دستور کار است که باعث ارتقای عملکرد سازمان و ایجاد فرصت برای رشد افراد در فضای تخصصی می شود.

وی درباره توسعه زیرساخت ها و مراحل ساخت و ساز در بهشت ​​الزهرا (سلام الله علیها) گفت: بحث سایر حرم ها و توسعه آنها در دستور کار قرار دارد. اقدامات خوبی برای ایجاد قبرستان های جدید در حال انجام است و انشالله تا شش ماه آینده اولین قبرستان ها به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل بنیاد بهشت ​​زهرا (س) در پایان با اشاره به لزوم انجام اقداماتی در جهت ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم گفت: تمرکززدایی از ایستگاه آمبولانس بهشت ​​زهرا(س) در حال انجام است تا بتوانیم به مردم خدمات ارائه دهیم. مردم زودتر

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت ​​زهرا(سلام الله علیها)، مدیران و معاونین سازمان بهشت ​​زهرا(س) در پایان این دیدار از شهدای بهشت ​​زهرا و سایر شهدا عیادت کردند.

انتهای نامه