– اعلام آمادگی باشگاه گولاگر برای حضور بانوان در زمین مسابقهباشگاه گل گهر در اطلاعیه ای اعلام کرد که آمادگی حضور بانوان در ورزشگاه خانگی خود را دارد.

به گزارش اسنا، باشگاه گلگاوار اعلام کرد: همانطور که هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سرجان می دانند امشب از ساعت ۲۱:۳۰ گل گهر به مصاف سپاهان اصفهان می رود. با توجه به اینکه مجوز ورود بانوان تا این هفته فقط برای بازی استقلال و تیم میس کرمان در ورزشگاه آزادی صادر می شد، روند بلیت فروشی این دیدار که با استقبال خوب هواداران مواجه شد، از روز چهارشنبه آغاز شد. در تهران متاسفانه برای بازی امشب گلگوار و سپاهان فقط هواداران آقا اجازه ورود به ورزشگاه را دارند.

باشگاه گلگوار با اعلام آمادگی کامل برای استقبال از بزرگواران، امیدوار است در هفته های آینده و در صورت کسب مجوز از سوی سازمان لیگ، شاهد حضور این عزیزان بر روی سکوهای ورزشگاه اختصاصی گل گهر باشیم. از هواداران مرد حاضر در زمین امروز نیز مانند همیشه از آنها می خواهیم ضمن حمایت صمیمانه از تیم فوتبال گل گهر، فرهنگ بالای هواداری خود را به نمایش بگذارند و شرایط را برای ورود بانوان به ورزشگاه فراهم کنند.

دیدار تیم های گل گهر و سپاهان به صورت زنده از شبکه ملی ورزش و شبکه شهرستانی شما پخش خواهد شد. امیدواریم با حمایت عاطفی گل گهر امروز روزی فراموش نشدنی را برای ورزش سیرجان رقم بزنیم.

انتهای پیام