اعطای مرخصی بدون احتساب به برخی از دانشجویان دانشگاه خواجه‌نصیردانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد به برخی از دانشجویان این دانشگاه که امکان حضور در کلاس را ندارند، “مرخصی تحصیلی بدون احتساب” تعلق می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد: نظر به مساعدت با دانشجویانی که در نیمسال ۴۰۰۲ امکان شرکت در کلاس‌های حضوری این دانشگاه را ندارند، فرآیند “مرخصی تحصیلی بدون احتساب نیمسال ۴۰۰۲ ” از  روز شنبه، ۱۷ اردیبهشت ماه تا ۲۷ اردیبهشت از طریق سامانه گلستان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی فعال می‌شود. 

بنا بر اعلام دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، این فرآیند برای دانشجویان کارشناسی (به غیر از ورودی ۱۴۰۰ به دلیل آموزش غیر حضوری) و آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که در نیمسال جاری واحد اخذ کرده باشند (به غیر از پایان نامه/رساله و همچنین به غیر از دانشجویان دوره الکترونیکی) فعال است.

بنا بر اعلام دکتر علیرضا صالحی، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در معاونت آموزش این دانشگاه، از روز بعد از تعطیلات عید فطر، اکثریت دانشجویان اعم از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانشجویان مقطع کارشناسی برای از سرگیری کامل آموزش حضوری به دانشگاه بازمی‌گردند.

وی با اشاره به شرایط برگزاری کلاس‌های حضوری، گفت: کلاس‌های درس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است و صندلی‌های کلاس به نحوی چیده شده که فاصله‌گذاری اجتماعی میان دانشجویان حفظ شود. به اساتید نیز گفته شده که کلاس‌ها را ۱۰ دقیقه زودتر تعطیل کنند تا برای کلاس بعدی تهویه مناسب انجام شود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری