اسکوچیچ: خیال مردم راحت باشد/ امیدوارم نتایجی در خور شأن ایران بگیریمسرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از امروز تمام علاقه من به تیم ملی و آماده سازی بازیکنان است چرا که می خواهیم با اتحاد، یکدلی و انگیزه برای جام جهانی آماده شویم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: از اعتماد اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تشکر می کنم. ساعت ها وقت گذاشتم تا تیم ملی ایران به جام جهانی صعود کند و من و هم تیمی هایم تلاش زیادی کردیم تا شرایط سختی را که پیش رو داشتیم پشت سر بگذاریم.

وی افزود: البته نگاه ما بعد از صعود به جام جهانی همین بوده و خواهد ماند. از آقای مجدی به عنوان نفر اول اتحادیه و بقیه عزیزان تشکر می کنم. شاید در اردوی دوم مشکلاتی وجود داشته باشد اما البته ما از همه دیدگاه ها استفاده می کنیم تا بتوانیم با یک تیم ملی خوب به جام جهانی برویم.

و سرمربی تیم ملی فوتبال تایید کرد: از امروز تمام علاقه ام به تیم ملی و آماده سازی بازیکنان است چرا که می خواهیم با اتحاد، یکدلی و انگیزه برای جام جهانی آماده شویم. اردوی شهریور ماه برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل از همه مردم ایران و همچنین علاقه مندان به فوتبال و ورزش کشور می خواهم از تیم ملی حمایت کنند. ما به گذشته نگاه نمی کنیم، به آینده می نگریم و در مسیر سختی که می رویم باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

اسکوچیچ گفت: مردم ایران باید احساس رضایت کنند که تمام تمرکز کادر فنی و بازیکنان روی حضور قدرتمند در جام جهانی آینده است و امیدوارم در قطر نتایج قابل قبولی در خور ایران بگیریم.

انتهای پیام