استفاده از اختیارات کمیته اصل ۹۰ برای اصلاح قوانین و ساختارهاایسنا/ زنجان رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در زمینه تسهیل صدور پروانه بازرگانی بسیار خوب عمل کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین حسن شجاعی در چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های استان که در ابهر برگزار شد، با اشاره به تسهیل کسب و کار پلان قانون، از عملکرد وزارت خلق در بحث اجرا تمجید کرد.

وی حمایت خود را از برنامه های وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در استانداری به ویژه در سطح کشور اعلام کرد و از مدیران دستگاه های اجرایی خواست هرگونه پیشنهادی برای اصلاح رویه ها، قوانین و ساختارهای کشور ارائه دهند. که می توان از توانمندی های کمیته اصل ۹۰ استفاده کرد.

رئیس کمیته اصل ۹۰ تصریح کرد: از پیشنهادات ناشی از مسائل استانی و شهرستانی وزارت تعاون، کار و رفاه استقبال می کنیم، اما امکان اصلاح رویه ملی را ارائه می دهیم و پیشنهادات را در دستور کار قرار خواهیم داد. دستور کار کمیته.»

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی بر افزایش تلاش مدیران در راستای توسعه استان و تسهیل در بحث سرمایه گذاری و رشد تولید و همچنین تغییر وضعیت در نوع تاکید کرد. ارتباط بین مدیران استانی و شهرستانی

در این جلسه عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه توسط مدیران اجرایی تشریح و برنامه های آتی تشریح شد.

انتهای پیام