استانداران باید زمینه سرمایه گذاری خصوصی در نهاوند را فراهم کننداسنا / همدان نماینده مردم شهر نهاوند در شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط موجود انتظار داریم مدیران استانی سرمایه گذاری بخش خصوصی را در شهر نهاوند فراهم کنند.

علی رضا شهبازی روز یکشنبه ۸ آبان ماه در جلسه بررسی موانع توسعه و تامین مالی شهرستان نهاوند که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: ورود نهادهای استان به این شهرستان انجام می شود. برای رفع موانع لازم و ضروری است. برای توسعه در شهر

وی افزود: با تمام محدودیت هایی که دولت از نظر شرایط اقتصادی و تخصیص ها ایجاد کرده، تنگناهایی وجود دارد، اما با پیگیری و تعامل تلاش می کنیم انتظارات مردم شهرستان را برآورده کنیم.

شهبازی بیان کرد: با توجه به شرایط فعلی مردم در حوزه اشتغال و اقتصاد دچار مشکلات و انتظاراتی هستند.

یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بیان کرد: موضوع پرداخت مابه التفاوت واحدهای تولیدی به میزان ۱۱ میلیارد برگشت خورده است و با ادامه ممانعت از بازگشت این اعتبار منطقه ای به خزانه.

یادآور می شود: با همه محدودیت هایی که دولت ایجاد کرده، امکان سرمایه گذاری مستقیم از سوی دولت وجود ندارد، اما شستا، ستاد اجرایی فرمان امام (رضی الله عنه) و … می تواند ورود و سرمایه گذاری کند.

شهبازی افزود: حرکت جهادی که رهبران بر آن تاکید داشتند رفع این موانع، کمک به ادامه کار و خدمت به مردم و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد فرصت های شغلی و تولیدی در خط مقدم توسعه و اعتلای اقتصادی کشور است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس تاکید کرد: اورسامان لنگ در محور نهاوند پروانه بهره برداری یک ساله اعطا شده است و حوادث و اتفاقات جبران ناپذیری در این محورها برای مردم رخ می دهد که صحت ندارد و باید تفکر توسعه ای شود. در شهر توسعه یافته است.»

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: انتظار می رود مدیران استانداری با در نظر گرفتن نیازهای موجود در تکمیل و تحویل برخی پروژه ها قبل از سرما، حداکثر تعامل و همکاری را در خصوص تخصیصات برای شهرستان داشته باشند. فصل

و ضرغام احمدوند افزود: با توجه به اینکه پول سفر ریاست جمهوری نقدی است از مدیران دستگاه ها می خواهم کار را شروع و سریعاً به اتمام برسانند زیرا پس از پایان کار وجه به حساب واریز می شود و آنها باید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

وی رفع موانع پروژه های عمرانی و عمرانی شهرستان را عامل مهمی در توسعه و جلب رضایت مردم به ویژه در بحث راه، مسکن و کشاورزی عنوان کرد.

فرماندار نهاوند با اشاره به موضوع مسکن روستایی و ساخت مسکن ملی از بانک ها خواست در نحوه بازپرداخت وام به متقاضیان تجدید نظر و همکاری حداکثری داشته باشند چرا که هزینه ساخت و ساز هر روز در حال افزایش است و بانک ها نیز در حال افزایش هستند. هدر دادن وقتشان به ضرر مردم

انتهای نامه