از توزیع ۲۰ میلیون وعده غذایی بین نیازمندان تا فراخوان اهداءاین در حالی است که با آغاز ماه محرم طرح اطعام احسان حسینی آغاز می شود و کمیته امداد پیش بینی می کند در این ایام ۲۰ میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان توزیع شود.

به گزارش ایسنا، کمیته امداد امام خمینی (ره) همه ساله طرح اطعام و احسان الحسینی را برگزار می کند که از ابتدای ماه محرم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه دارد. ۵۰۰۰ آشپزخانه در طرح اطعام حسینی با حضور نیروهای جهادی و داوطلبان.

در همین راستا کمیته امداد توزیع ۲۰ میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان را در ایام محرم و صفر برآورد کرد. امسال نیز مانند سال های گذشته درگاه های اینترنتی با کد دستوری برای جلب مشارکت خیرین ایجاد کرد تا با جلب کمک و حمایت مردمی از هیئت های مذهبی، مراکز خیریه و موسسات خیریه، کمک به نیازمندان را در برنامه خود قرار دهد. گروه های مردم

بر اساس اعلام آمادگی کمیته امداد برای جذب کمک های مردمی، خیرین می توانند کمک های خود را از طریق کد دستوری ۸۸۷۷* و همچنین شماره ۱۲ و یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ پرداخت کنند.

از سوی دیگر کمیته امداد استان تهران با اعلام راه‌های شرکت در این کمپین گفت: نیکوکاران و خیرین می‌توانند کمک‌ها و کمک‌های خود را از طریق کد شماره ۱*۰۲۱*۸۸۷۷*#۱ و همچنین تماس با تلفن گویا ارسال کنند. ۷۳۵۵-۰۲۱ و با وارد کردن شماره ۱۴ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ جهت واریز.

اما یک سوال مطرح شده ممکن است این باشد که آیا بسته های غذای گرم یا بسته های معیشتی فقط بین متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد توزیع می شود؟ چه کسی – کدام

در همین رابطه حبیب الله اسوده، رئیس ستاد عتام حسینی و احسان حسینی کمیته امداد در پاسخ به ایسنا توضیح داد: کمیته امداد با مشارکت نیکوکاران و مراکز خیریه فعالیت های مردمی انجام می دهد و بنابراین علاوه بر آن برای مشمولان تحت پوشش کمیته امداد بیش از ۷۰۰ هزار خانوار دیگر تحت پوشش مراکز خیریه هستند، بنابراین این بنیاد در حال حاضر با حمایت مراکز خیریه به بیش از ۳ میلیون خانوار کمک می کند.

از سوی دیگر سازمان بهزیستی کشور که از دیگر نهادهای حمایتی کشور محسوب می شود، همزمان با آغاز این ایام فراخوانی برای کمک های مردمی داد که بر اساس آن خیرین در صورت تمایل. کمک های نقدی خود را از طریق شماره کارت: ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۵ یا درگاه اینترنتی Mosharekat.Behzisti.ir یا کد دستوری: #۵*۵*۷۴۱* و #۹*۷*۷۳۳* و یا با استفاده از نرم افزار موبایل به سازمان بهزیستی پرداخت کنند. App، Coin، Pipod، Pass، Mobile Card، Star One، بالاتر، ۷۲۴ اقدام کنید. همچنین سایت سازمان بهزیستی کشور به آدرس https://www.behzisti.ir/ یکی دیگر از راه های جذب کمک های مردمی و خیرین است.

شماره حساب مشارکت های مردمی بهزیستی استان تهران نزد بانک مرکزی برای پرداخت وعده های ماه محرم ۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷، شماره شبا IR110100004174034541855467، همچنین شماره کارت پیش فرض آنها ۶۰۷۴۵۴۵۴۵۴۵۴۵۴۵۴۵۴۵۵۴۵۵۵۵۵۵۴۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۴۵۵۵۵۵۵۵۵۵۴۵۵۴۵۵۵۵۴۶۹ می باشد. یا سیستم جیرینگ # ۲۶۷ *.

انتهای پیام