اردن: احترام به وضعیت تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قانونی قدس راه خاتمه فشار‌ها استمعاون نخست وزیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزیر خارجه اردن تاکید کرد، محافظت استراحت محاصره را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا دادن به فشار در شهر قدس اشغالی، جزو انتخاب‌های همگان است.

به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند موقعیت یابی جامعه خبری روسیا الیوم، ایمن الصفدی، معاون نخست وزیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزیر خارجه اردن در جریان کنوانسیون مطبوعاتی مشترک با الکساندر شالنبرگ، وزیر امور خارجه اتریش خاطرنشان کرد، راه بالا دادن به فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاتمه بخشیدن به خشونت، احترام به وضعیت تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قانونی اماکن مقدس اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیحی در شهر قدس اشغالی است.

وی در شکسته نشده افزود، نشست در لحظه فرصتی برای ذکر شد‌وگو کسب اطلاعات در مورد پاره‌ای اجتناب کرده اند امتیازات قلمرو‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین‌المللی بود کدام ممکن است در رأس آنها مسأله فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدتر کردن فشار‌های فعلی در قدس اشغالی توسط اشغالگران بود.

ایمن الصفدی علاوه بر این تصریح کرد، وضعیت کنونی در شهر قدس به این معناست کدام ممکن است مسجد الاقصی، با مساحت ۱۴۴ هزار متر مربع، عبادتگاه مخصوص مسلمانان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید غیر مسلمانان توسط اداره اوقاف اسلامی تکیه کن به وزارت اوقاف اردن راه اندازی می‌شود، چون آن است در گذشته اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۰ انجام می‌شد.

وزیر خارجه اردن تاکید کرد، محافظت استراحت محاصره را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا دادن به فشار در شهر قدس اشغالی، جزو انتخاب‌های همگان است.

وی شکسته نشده داد: تا بالا ماه مبارک رمضان تعدادی از روز تا حد زیادی باقی نمانده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم بدتر کردن فشار‌ها {در این} مدت به بالا برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معتقدیم انتخاب اسرائیل برای توقف بازدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیارت غیر مسلمانان اجتناب کرده اند مسجدالاقصی گامی به سوی اجرای وضعیت تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قانونی اطمینان حاصل شود که بازگرداندن اعتقاد به الگو {صلح آمیز} است.

وزیر خارجه اردن علاوه بر این ذکر شد کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید همتای اتریشی‌اش کسب اطلاعات در مورد موضوعات عکس اجتناب کرده اند جمله فاجعه سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لزوم سرزنده‌سازی امتحان شده‌ها برای بدست آوردن به راهکار سیاسی برای آن، موضوع پناهجویان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر کاهش حمایت بین‌المللی اجتناب کرده اند پناهجویان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آژانس کمک رسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاریابی گروه ملل برای آوارگان فلسطین (آنروا) به بحث را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبادل تذکر پرداختند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ طرف بر لزوم باقی ماندن این ۲ موضوع در انتخاب محله جهانی تاکید کردند.

الصفدی ضمن ردیابی به اینکه تصور به در ماه مه بلند مدت در بروکسل نشست کشورهای کمک کننده، برگزار شود، عنوان داشت: امیدواریم این کنوانسیون در متعهد شدن اقداماتی ممکن برای معطوف کردن ملاحظه‌ها {به سمت} موضوع پناهندگان سهیم باشد.

وزاری خارجه اردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتریش علاوه بر این بر نیاز بدست آوردن به راهکاری برای فاجعه اوکراین بر ایده اصول بین‌المللی، قانون اساسی گروه ملل متحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستور احترام به حاکمیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامیت ارضی ملت ها تاکید کردند.

در همین راستا، شالنبرگ ضمن تشکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید احترام اجتناب کرده اند مقامات اردن به خاطر میزبانی اجتناب کرده اند پناهجویان را انتخاب کنید و انتخاب کنید باری کدام ممکن است بر دوش دارد، تاکید کرد: اتحادیه اروپا در امتداد طرف اردن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما به کمک ممکن است شکسته نشده خواهیم داد.

انتهای پیام