اختصاص ۷۲۵ میلیارد برای استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارسرئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از اختصاص ۷۲۵ میلیارد تومان برای استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس و تامین تجهیزات هنرستان ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا خان محمدی با اشاره به تخصیص اعتبارات در حوزه مدرسه سازی گفت: دولت و سازمان برنامه و بودجه در تخصیص اعتبارات حوزه مدرسه سازی از منظر علمی و در راستای تحقق اهداف، همواره همراه وزارت آموزش و پرورش بوده اند. کمک در این بخش.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به اعتبارات اختصاص یافته اخیر برای این سازمان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: از بند (ب) ماده ۶۵ قانون الحاقی مربوط به گاز، مبلغ ۷۲۵ میلیارد تومان است. در اختیار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، اولویت تامین و استانداردسازی سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس با مناطق کم مصرف با دولت است.

وی افزود: با شروع فصل سرما برای سال و همچنین فعالیت ۱۰۰ درصدی مدارس پس از وقفه ناشی از شیوع ویروس کرونا، با پولی که با «عدالت» بین استانداری‌های کشور توزیع می‌شود. به عنوان یک شاخص برای یکسان سازی سیستم گرمایشی مدارس باقی مانده از این طرح. ، ما خواهیم رفت.

خان محمدی تصریح کرد: موضوع ایمنی دانش آموزان در کلاس های درس و وجود سیستم گرمایشی استاندارد و ایمن در تمامی فضاهای آموزشی از موضوعات مهم این سازمان و جزو برنامه های اجرایی اصلی است.

وی افزود: در حال حاضر در هر نقطه از کشور که زیرساخت گاز وجود دارد و خط لوله گاز به جلوی مدرسه می رود، سیستم گرمایشی آن مدارس تا حد امکان به صورت موتورخانه گرمایش مرکزی است. پکیج یکپارچه و برنامه ریزی برای تنظیم بخاری های شعله مستقیم بر اساس مقررات ملی. ساخت و ساز در حال انجام است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به جمع آوری بخاری های نفتی خطرناک از کلاس های درس اشاره کرد و گفت: تقریباً در هر نقطه ای از کشور که زیرساخت های لازم برای گاز وجود دارد، وجود دارد. عدم وجود بخاری نفتی خطرناک در کلاس ها و با توجه به دستورالعمل های ارائه شده در ابتدای سال تحصیلی، ارسال آن به مدارس و نواحی مدارس تاکید کردیم که مدیران مدارس قبل از شروع سیستم گرمایشی مدرسه را بررسی و از سرویس آن اطمینان حاصل کنند. کار کردن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، وی گفت: در دستورالعمل ارسالی به موضوع بازرسی و سرویس موتورخانه مدرسه که مدت هاست مورد استفاده قرار نگرفته است نیز اشاره شده است. و تاکید کردیم قبل از شروع به کار موتورخانه آموزشگاه باید سرویس دوره ای انجام شود و سپس روشن شود.

انتهای نامه