احمدزاده: یکی مثل گابریل پین باید دستیار تیم ملی شود/ حریفان ما آنقدرها هم بزرگ نیستندسرمربی سابق تیم ملی می گوید تیم ملی نیاز به حمایت، تجربه، تمرکز و اتحاد دارد.

محمد احمدزاده در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم ملی گفت: متاسفانه در جامعه ما نسبت به فوتبال ناامیدی وجود دارد. البته برخی رسانه ها باعث ظاهر شدن او شدند. این اتفاق اخیر باعث سردرگمی و بدگمانی شدید مردم شده است. من خودم را یک زن می دانم. برخی رسانه ها و پیشکسوتان به خود دلخور شده اند و بازیکنان نیز علیه سرمربی تیم ملی صحبت کرده اند.

و سرمربی سابق تیم ملی افزود: بازیکنان وقتی متوجه شدند می توانند در مورد مربی خود صحبت کنند با مقامات بالاتر هم صحبت کردند و اعلام کردند. همه چیز دست به دست هم داد تا به آن روز برسیم. بازیکنان باید بفهمند که برای تیم ملی بازی می کنند. بازیکن باید درک کند که جام جهانی با آینده او مرتبط است و چقدر اهمیت دارد.

وی افزود: مشکل آماده نشدن برای بازی های دوستانه جدید است. مشکل این است که تیم به وحدت می رسد. بازیکن باید بداند که تمام تلاش و انرژی خود را برای آینده خود و تیم ملی کشورش خواهد گذاشت. تمرکز بازیکن و اتحاد بازیکن مهم است. این باعث می شود بازیکن ملی پوش تا حدودی اتفاقات گذشته را فراموش کند. یک بازیکن باید در بهترین حالت خود باشد تا در جام جهانی موفق باشد. تیم های مقابل ما چندان بزرگ نیستند و فکر می کنم می توانند کار کنند.

احمدزاده با بیان اینکه اتحاد و تمرکز باعث موفقیت در جام جهانی می شود گفت: باید بازیکنان را از نظر روحی و جسمی آماده کنیم. این قسمت اصلی است. نظر من این است که اسکوچیچ باید صندلی خود را تقویت کند و افراد را کنار خود بگذارد تا شرایط تیمش بهتر شود. اسکوچیچ مانند فرهاد مجیدی به فردی مانند گابریل پین نیاز دارد و باید یک مربی خوب در کنار او قرار گیرد. گابریل پین بهترین گزینه برای کمک به مربی بود و می تواند کمک کند. تیم ملی نیاز به حمایت، تجربه، تمرکز و اتحاد دارد.

انتهای پیام