آیا بازی مقدماتی تیم ملی بسکتبال با تیم B/ارتش صربستان لغو می شود؟تیم ملی بسکتبال ایران در اولین دیدار تدارکاتی خود به مصاف تیم ملی دوم (ایران نوین) می رود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، تیم بسکتبال ایران خود را برای حضور در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۳ آماده می کند و پس از حدود سه هفته تمرین، قرار است در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ب ملقب به “ب” برود. ایران جدید».

این مسابقه فردا (سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) برگزار می شود و پیش از آن انجمن بسکتبال در نظر داشت تا با کشورهای حاشیه خلیج فارس و عرب زبان اردوهای تدارکاتی برپا کند که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

البته سعید ارمگانی، سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران پیش از این اعلام کرده بود که در صورت عدم هماهنگی فدراسیون برای دیدار تدارکاتی با کشورهای خارجی، تیم ملی به عنوان یک بازی تدارکاتی با تیم «ب» یا باشگاه بازی خواهد کرد. تفاوت.

تیم ایران که خود را برای دو رویداد مهم (مرحله سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۳ و جام ملت های آسیا ۲۰۲۲ اندونزی آماده می کند) قصد دارد به عنوان اردوی تدارکاتی در صربستان اردو بزند و باید دید در این اردو حضور خواهد داشت یا خیر. موثر باشد لغو می شود یا خیر.

انتهای پیام