آماده سازی شبکه برق استان فارس برای مقابله با بارندگی احتمالیاسنا / پیرس مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استانداری فارس از آمادگی نیروی انسانی این شرکت در شرایط بد جوی و مواجهه با مشکلات احتمالی شبکه توزیع برق در بارندگی های سیل آسای پیش رو خبر داد.

حمیدرضا کریمی فرد گفت: در پی هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر قرمز بودن وضعیت بد جوی، تقویت رژیم جدید بارشی در استان فارس به ویژه در مناطق جنوبی و شرقی استان و بارش شدید باران در مدت کوتاهی صورت گرفت. طی روزهای دوشنبه هفته جاری تا پایان هفته آینده و به منظور مقابله با حوادث احتمالی کلیه نیروهای اجرایی و اجرایی، کارکنان، مدیران و کارکنان ستادی و ادارات این شرکت در حالت آماده باش قرار گرفته اند.

به گزارش برق فارس، کریمی فرد با بیان اینکه اکیپ های عملیاتی هم اکنون در این استان آماده و توانایی کامل برای مدیریت بحران و مقابله با شرایط بد جوی را دارند، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جوی استان فارس در روزهای آینده، این شرکت طی رصد و پایش مدیریت و مدیریت شبکه توزیع برق در سراسر استان لحظه به لحظه با تمام توان و تجهیزات کامل خود در جهت اطمینان و پایداری شبکه تلاش می کند تا تمامی مشترکین شهری و روستایی استان از پایداری و پایداری برخوردار شوند. برق قابل اعتماد

معاون بهره برداری و توزیع شرکت توزیع نیروی برق فارس با بیان اینکه در حال حاضر مشکل خاصی در پایداری شبکه توزیع برق مشترکان استانداری فارس وجود ندارد و تمامی تغییرات اقلیمی در استانداری رصد می شود، توضیح داد: سامانه ۱۲۱ در صورت بروز هرگونه قطعی برق و خسارت ناشی از طوفان و بارندگی در شبکه توزیع برق، همکاران این شرکت در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود. آنها اطلاعات را در اسرع وقت دریافت می کنند و ابهام را برطرف می کنند و شبکه را عادی می کنند.

حمیدرضا گلیر تاکید کرد: با توجه به این شرایط جوی شهروندان حتی الامکان در منازل خود بمانند و از ازدحام غیرضروری خودداری کنند و مردم از تیرهای برق و تجهیزات شبکه توزیع برق دوری کرده و در مناطق احتمالی سیل تجمع کنند. تجهیزات تخریب شده در اثر طوفان خودداری.

رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت آب و برق استانداری فارس در این خصوص گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی در استانداری طی روزهای آتی، جلسه فوق‌العاده ای برای استانداری فارس برگزار شد. ستاد مدیریت بحران. از شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در حوزه ستادی و مدیریتی شرکت های تابعه این شرکت به ویژه در شهرستان های جنوب و شرق استان برگزار شد.

لغو تعطیلات و ماموریت ها

بهمن قدری افزود: در این جلسه مقرر شد تمامی مرخصی ها و ماموریت های غیرضروری لغو شود و نیروهای عملیاتی، اجرایی، پیشگیرانه، فنی و پشتیبانی تا پایان بحران در یگان های مربوطه در آماده باش بمانند.

ایجاد نگهبان دائمی مستقر در شهرها و ستادها، ۳۴ شرکت پیمانکاری در حالت آماده باش، ۱۵۲ گروه عملیاتی با ۳۰۴ راننده، ۸۷ دستگاه خودروی مجهز به عملیات و ۱۰ گروه خط ویژه با ۱۰ دستگاه بالابر خط تلفن در آماده باش برای بازرسی بار. تدارکات مورد نیاز ادارات، آماده سازی و ارسال به شهرستان ها قبل از بحران، تشکیل کمیته های عالی و فرعی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در ستاد و ادارات تابعه، انجام هماهنگی های لازم، هماهنگی و برنامه ریزی جهت آمادگی برای مدیریت بحران و بازدید. هرس فوری درختان در حریم شبکه های توزیع برق به عنوان اقدامات مهم آماده سازی ذکر شده است.

گلر بیان کرد: با توجه به شرایط جوی حاکم بر استان و احتمال وقوع بارندگی ناخواسته و سیل آسا در روزهای آینده، شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با تمام توان و آمادگی کامل برای ایجاد پایداری برای مقابله با حوادث و بحران های احتمالی تلاش خواهد کرد. برق برای مشترکین.

انتهای پیام