آفتاب زیاد می تواند منجر به سرطان شود

پس از زمستان طولانی، بسیاری منتظر آفتاب بهاری هستند. کافه های پیاده رو کاملا اشغال شده است. در مراتع و در پارک های شهر، فرد گرسنه آفتاب را می بیند که در گرما آرام می گیرند. اما مدت زمان شدید تابش آفتاب از خطرات نیز جلوگیری می کند که نباید آنها را دست کم گرفت. ورنر نوردینگ، سخنگوی مطبوعاتی دفتر فدرال حفاظت در برابر تشعشعات (BfS) می‌گوید در بهار، پوست در خطر انقراض قرار می‌گیرد. همچنین کسانی که انرژی خورشیدی نیستند، با ترکیب جت های UV محافظت از خود در انرژی خورشیدی بدست آمده تغییر کرده اند. فرد باید کاملاً از کرم ضد آفتاب با فاکتور محافظت نور مناسب استفاده کند، لباس هایی که بدن را می پوشاند همراه داشته باشد یا بهتر است در سایه باشد. در درازمدت آفتاب گرفتن افراطی می تواند منجر به پیری زودرس پوست و سرطان پوست شود.

پوست کودکان به طور خاص به نور خورشید واکنش نشان می دهد. تعداد آتش سوزی های خورشیدی، یک انسان تا ۱۸. سال زندگی رنج می برد، یک عامل مهم برای خطر ابتلا به سرطان پوست در دهه های بعد است. Nording: کسی که معامله می کند، می تواند معقولانه با خورشید آب و هوای زیبا را بدون تأسف و لذت ببرد، بلندگوی BfS می گوید آسیب دیرهنگام بد. کودکان تا دو سال به هیچ وجه نباید در معرض اشعه UV قرار گیرند.

در مورد بار فعلی توسط اشعه ماوراء بنفش، شاخص UV، به طور خلاصه UVI را نشان می دهد. این یک مقدار معتبر بین المللی است که با آن می توان مدت زمان قرار گرفتن در معرض پرتوهای خورشید را محاسبه کرد. شاخص UV حداکثر مقدار پیک روزانه اشعه ماوراء بنفش موثر در برابر آتش سوزی مورد انتظار در زمین را توصیف می کند. نوردینگ توضیح می دهد که هر چه این مقدار بیشتر باشد، خطر آتش سوزی خورشید بیشتر است. به عنوان مثال اگر مقادیر UVI از ۵ تا ۷ مورد انتظار باشد، این به معنای بار بالای UV است. پس از ۲۰ دقیقه آتش سوزی خورشید بسیار محتمل است.

BfS مقادیر اندازه‌گیری شده فعلی UVI و همچنین یک پیش‌آگهی سه روزه را منتشر می‌کند که می‌توان آن را تحت http://www.bfs.de/uv/uv2/uvi در اینترنت فراخوانی کرد. علاوه بر این کارشناسان و کارشناس اداره فدرال حفاظت در برابر تشعشعات (BfS) در مورد اثرات جت های UV، انواع پوست و نکات مختلف را به محافظت در برابر نور خورشید اطلاع می دهند. به عنوان راهنما در نظر گرفته شده است: مقدار دو برابر UVI منجر به فاکتور محافظت از نور عامل محافظ خورشید می شود که بزرگسالان باید با آن از خود محافظت کنند.

UVI به ویژه به موقعیت خورشید بستگی دارد و از آنجا با فصل و عرض جغرافیایی به شدت تغییر می کند. وضعیت ازن در جو، ظاهر ابری و ارتفاع یک مکان نیز به همین ترتیب نقش دارند. انعکاس شن و برف بر ارتفاع UVI تأثیر می گذارد.

http://treatmentnews.blogspot.com توصیه می کند:

لباس های مناسب و پوشش سر محافظت موثری در برابر آتش سوزی خورشید است

از آنجایی که تابش اشعه ماوراء بنفش در ساعات ظهر بالاتر است، فرد این زمان را بهتر در سایه می گذراند – در آنجا پوست به هر حال به آرامی برنزه می شود.

بیش از ۵۰ حمام آفتاب در سال توصیه نمی شود

به ویژه در مورد کودکان باید کاملاً به محافظت از آفتاب خوب توجه شود

کودکان زیر دو سال به هیچ وجه نباید در معرض نور خورشید قرار گیرند

سریعترین رژیم لاغری