آغاز فروش استثنایی پژو ۲۰۷ ویژه مادرانگروه صنعتی ایران خودرو از امروز (شنبه ۳۰ آبان) طرح فروش ویژه فرمان برقی پژو ۲۰۷ مادران را به مدت سه روز اجرا می کند. در صورتی که تعداد متقاضیان بیش از ظرفیت فروش باشد، قرعه کشی در روز چهارشنبه هفته جاری (۴ آبان) برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، پس از پایان عمر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و راه اندازی مجدد اجرای طرح های فروش محصولات و قرعه کشی (فقط برای محصولات ایران خودرو)، این گروه صنعتی از سوم بار در روز پنجشنبه هفته گذشته طرح فروش هفت محصول خود را به صورت فروش فوق العاده (دو محصول) و پیش فروش یک ساله (پنج محصول) به صورت قرعه کشی اجرا کرد.

هم اکنون ایران خودرو در راستای طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانان همزمان با عرضه پژو ۲۰۷ در بورس کالا که به تازگی پذیرفته شده است، از امروز (شنبه ۲۱ آبان ماه) طرح فروش استثنایی را آغاز می کند. این خودرو (فرمان برقی پژو ۲۰۷) با موعد تحویل، برای مادران دارای دو فرزند یا بیشتر که فرزند دوم آنها از ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد متولد شده است حداکثر به مدت سه ماه انجام می شود.

متقاضیان از امروز سه روز فرصت خواهند داشت تا به سایت فروش آنلاین ایران خودرو به آدرس زیر مراجعه کنند esale.ikco.ir درخواست خود را ثبت کنید مادرانی که در طرح های قبلی موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند در طرح فعلی ایران خودرو ثبت نام کنند.

با توجه به تعداد متقاضیان قرعه کشی کنید

بر اساس اعلام این گروه خودرویی، در صورت بالا بودن تعداد متقاضیان نسبت به ظرفیت فروش، قرعه کشی چهارشنبه هفته جاری (۴ آبان ماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود. در غیر این صورت به کلیه ثبت نام کنندگان یک خودرو تعلق می گیرد.

به هر کد ملی فقط یک خودرو اختصاص می یابد، اسناد خودرو تحویلی از طریق این بخشنامه در رهن شرکت نخواهد بود و شماره تلفن همراه ارائه شده باید به نام متقاضی باشد.

پس از واریز وجه (انتخاب کنندگان یا کلیه ثبت نام کنندگان) و قبل از تنظیم قرارداد، اطلاعات مادرانی که ودیعه را پرداخت کرده اند به سازمان ثبت احوال ارسال می شود. در صورت عدم احراز شرایط تولد فرزند دوم و فرزندان بعدی بر اساس ابلاغیه شورای اسلامی، ثبت نام متقاضی لغو و وجوه پرداختی ظرف ۲۰ روز کاری مسترد می گردد.

انتهای پیام