آغاز بیمه پایه همگانی در اردبیلایسنا/اردبیل مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل از اجرای طرح بیمه پایه همگانی و رایگان برای سه دهک پایین جامعه در استان اردبیل خبر داد.

خلیل‌اللهی در جلسه هماهنگی اجرای طرح بیمه پایه رایگان برای اقشار آسیب‌پذیر اردبیل اظهار کرد: برآورد ما این است که ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش بیمه پایه همگانی قرار گیرند.

وی تصریح کرد: بر اساس سیاست دولت و مصوبه مجلس برای سه دهک پایین جامعه پوشش بیمه‌ای رایگان انجام می‌شود که اطلاعات آنها در سامانه مورد نظر به ثبت رسیده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل گفت: تلاش ما بر این است تا با پوشش بیمه‌ای و تمدید دفترچه افراد مشمول بیمه پایه همگانی بتوانیم خدمات مطلوبی را به بیمه‌شدگان ارائه کنیم.

خلیل‌اللهی افزود: ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل مشمول بیمه پایه همگانی قرار می‌گیرند که افراد برای اطلاع از وضعیت خود در قالب پوشش بیمه‌ای پایه همگانی می‌توانند با شماره‌گیری #۱۶۶۶* در جریان آخرین وضعیت بیمه‌ای قرار گیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با اجرای پوشش بیمه‌ای پایه، نظام ارجاع و همچنین پزشک خانواده این اقشار می‌توانند از بسته‌های خدماتی بستری همچنین تخفیف فرانشیز بهره‌مند شوند.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل اضافه کرد: در قالب پوشش بیمه‌ای پایه سعی ما بر این است تا گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه در پرداخت هزینه‌های درمان دغدغه جدی نداشته باشند و به راحتی خدمات بهداشتی و درمانی را دریافت کنند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری