آخرین آمار ابتلا به کرونا در قزوینایسنا/قزوین طی ۲۴ ساعت گذشته، یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۱ نفر نیز در این مدت بستری شدند؛ با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۷۰ نفر رسید.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۱ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۷۰ نفر رسید، ۱۹ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک ۴ نفر بوده و یک فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شده است؛ از ابتدای شیوع کرونا تاکنون تعداد کل فوتی‌های استان قزوین ۲۸۸۵ نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۹۶.۲۲ درصد افراد بالای ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۸۹.۱۹ درصد از افراد بالای ۱۲ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند و ۴۲.۴۰ درصد جمعیت بالای ۱۲ هم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

بر اساس این خبر ۱۸.۸۰ درصد جمعیت بین ۵ تا ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا و ۸.۳۸ درصد افراد بین ۵ تا ۱۲ سال نیز دز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام